W10LV. Piektā diena.

Šoreiz par dažiem bērnu mēģinājumiem.

FreshPaint

Pirmais, ko uzreiz atrada un izmēģināja meita ar lielu prieku, bija Fresh Paint. Turpat atrada un sāka izkrāsot kādu puspabeigtu kolibri. Viņas vērtējumā  krāsu jaukšana un darbošanās ar irbuli ir precīzāka un labāka kā viņas dažas paaudzes vecākajā iPad-ā. Atliek piekrist, jo pats neko līdzīgu nelietoju.

Painting-test

Dēls, kaut nav nekāds spēļu fanātiķis, ieraugot Xbox ikonu, tomēr ieinteresējās, lejuplādēja piedāvāto Asphalt 8 un pamēģināja dažādas mašīnas dažādās trasēs. Sāka ar Dodge, bet pēc tam tomēr pārsēdās uz R8. Nezinu, vai tas ko dod pie rezultātu sasniegšanas, bet sajūtas vienmēr ir būtiskas.

Asphalt8

Man no testēšanas viedokļa tas šķita gluži noderīgi, jo varējām pārbaudīt, vai un kā šī planšete pavelk dinamiskas spēles. Izskatījās, ka nekas neaizķeras un neraustās, kā arī ekrāna reakcijas ātrums bija ļoti apmierinošs.

Toties starplaikā sāka kārties mazās programmiņas: Snipping Tool (šī joprojām nepatīk, ļoti prasās pēc uzlabojumiem!) un pat Photos pie attēlu apskates. Pēc pārstartēšanas tas izzuda, tā kā varbūt bija sakrājies pārāk daudz visa kā no testēšanas.

Turpināsim rīt!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.