Jaunas lietas. Koda vārds #W10LV

W10LV_IMG_2274

Tā tagad būs! Turpmākās 10 dienas nodarbošos ar sev neierastu lietu – testēšu jauno Windows 10. Nezinu, kas no tā iznāks, jo jau daudz gadu esmu “ābolu” lietotājs ar no tā izrietošo MacOS pieredzi.  Mums mājās ir arī PC datori un tas ir labi, jo reizēm noder tas, ka ir abas sistēmas. Bažas rada fakts, ka lietošanā neesmu ticis tālāk par pavirši apgūtu Windows 7. Bet, tā kā ikdiena paiet, visu laiku mācoties kaut ko jaunu, kādēļ lai tas uz 10 dienām nebūtu Windows 10 kopā ar vēl 9 testa dalībniekiem.

No Microsoft pārstāvju teiktā varēja saprast, ka šī viņiem ir jauna pieeja, pieaicinot nevis tehnikas testētājus un datoru ekspertus, bet parastos lietotājus, lai iegūtu viedokli un vērtējumu no malas. Nezinu, ko tieši satestēšu, tomēr izskatās, ka būs interesanti. Un patīkami, ka par kopējo lietu rūpi tur Kristaps Skutelis (kurš ir kā atbalstošais organizators ar portālu kursors.lv), jo, ja galīgi neies, vismaz būs, kam pačīkstēt.

W10LV_IMG_2260 W10LV_IMG_2262

Šeit daļa no testa dalībniekiem. Bildes šajā ierakstā no telefona, tā kā par kvalitāti atvainojos.

Uzruna no Microsoft pārstāvju puses.
Draudzīgi svinīgā uzruna no Microsoft pārstāvju puses. Uz plaukta izdalīšanai paredzētās ierīces.

Pēc oficiālā sākuma notika ierīču izloze. Katram tika izsniegta kāda no Windows atbalstošām planšetēm vai datoriem. Tā kā ierīces ir atšķirīgas, tas varētu ietekmēt arī vērtējumu. Man laikam paveicās, jo ieguvu, šķiet, vienu no krutākajiem (vai arī pašu…) Microsoft planšetdatoriem Surface Pro 3. Par izjūtām nākamajos ierakstos, bet pirmais iespaids par planšeti ļoti pozitīvs: ātrdarbība, ekrāna izšķirtspēja un Stylus precizitāte ir iespaidīga.

W10LV_IMG_2273
Iegūtais starta komplekts.

Šādi izskatās tas, ko ieguvu lietošanā turpmākajām 10 dienām – planšete ar uzinstalētu Windows 10, bakstīklis–rakstīklis un klāt dāvana – Office 365 ģimenes paka 5 lietotājiem uz gadu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.