Nedēļas nogale Latgalē. Sestdiena.

Kraslava
Sestdienu atvēlējām Krāslavai, pilsētai, uz kuru vienmēr dodamies ar prieku. Kaut tā ir maza pilsētiņa, tajā ir viss, lai gūtu prieku par apmeklējumu, gan latgaļu cilvēku sirsnīgums, gan sava pils un senas skaistas mājas, gan Daugavas loki, gan mežs ar ogām un sēnēm, nepametot pilsētas robežas.

Kraslava

Šajā sestdienā šeit norisinājās pilsētas svētki. Pie tam, kas īpaši, ar mūsu jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa aktīvu klātbūtni. VIņš arī šogad piedalījās Ghetto Games basketbola sacensībās, kopā ar Ghetto kustības aizsācēju Raimondu Elbakjanu un pārējiem komandas biedriem uzvarot pirmajā spēlē.

VO_7180478

Bija arī daudz citu pasākumu, no kuriem daļu paguvām apmeklēt. Masveidīgs izvērtās Kulinārā mantojuma festivāls Grāfu Plāteru pils kompleksā, kur vietējās saimnieces un saimnieki dalījās pieredzē un cienāja apmeklētājus ar saviem īpašajiem ēdieniem.

VO_7180060

Turpat blakus, Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja telpās tika atklāta mākslinieka un pedagoga Anatolija Zelča gleznu izstāde. Ļoti savdabīga un oriģināla gan ar gleznošanas stilu, gan ar izmantotajiem materiāliem – viss, ko var iegūt no vecām mājām vai interjeriem: logi, durvis, krēsli, kumodes, lādes, pat vecs bajāns. Un arī, kas nav mazsvarīgi, oriģināli un asprātīgi nosaukumi (kaut pats autors teica, ka izstādes iekārtotāji esot nosaukumus saīsinājuši, arī palikušais bija labs).

VO_7180193

Galerijā neliels vizuālo piezīmju apkopojums.

Viena doma par “Nedēļas nogale Latgalē. Sestdiena.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.