Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā 2015

VO_6060424

6. jūnijā jau ceturto gadu notika Raimonda Tigula organizētais un vadītais Ārpasaules mūzikas koncerts Tiguļkalnā, kurš pa šo laiku kļuvis par vienu no Talsu svarīgākajiem mūzikas notikumiem (pat mēģināšu apgalvot, ka par galveno). Ar katru gadu vairāk cilvēku jūnija sākumā dodas uz Talsiem, lai maģiskajā ozolu ielokā baudītu skaistu mūziku. Šī gada koncerts šķita ļoti pārdomāts gan no mūzikas, gan dalībnieku sastāva viedokļa.

Uz Talsiem šoreiz devāmies vēl pa dienu, lai pirms koncerta pagūtu apmeklēt kā vienu labākajām dārzniecībām draugu ieteiktos “Puķu laukus”.

Sanita Reinberga
Sanita Reinberga

Smaidīgo saimnieci Sanitu Reinbergu atradām, kāds pārsteigums, strādājot dārzā. Šeit tiešām visa kā ir daudz, arī daudz neredzētu augu, kurus var gan apskatīt, gan iegādāties. Ja kāds vēlas kaut ko īpašu kopā ar labu padomu, droši var doties turp. Vairāk par dārzniecībā apskatāmo un iegūstamo var skatīt šeit. Sirsnīga uzņemšana un profesionāla konsultācija garantēta!

Sanita pastāstīja, ka ir izveidojusi arī skaisto objektu Talsu novada muzeja priekšā, ko vēlāk apskatījām dzīvē.

Sanitas Reinbergas veidotais Talsu saules simbols muzeja priekšā
Sanitas Reinbergas veidotais Talsu saules simbols muzeja priekšā

Kā vēl vienu šīs dienas veiksmi jāmin faktu, ka tieši šajā dienā Talsu novada muzeja izstāžu zālē tika atklāta Talsos dzimušā gleznotāja Frederika Fībiga piemiņas izstāde. Ja gadās būt Talsu pusē, to noteikti vajag apskatīt! Latvijā par viņu īpaši daudz nav dzirdēts, bet Francijā un Itālijā viņa darbi ir labi pazīstami.

Par koncertu daudz nerakstīšu, jo tie, kuri nebija klāt, no tā neko negūs, bet tie, kuri klausījās, tāpat visu zina:) Man tas noteikti bija viens no šī gada muzikālajiem Notikumiem!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.