LaLiGaBa prozas lasījumi

Pirms dažām dienām Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolas darbnīcās Lāčplēša ielā 55, Rīgā noritēja skaists literārais pasākums – Latvijas literatūras gada balvai nominēto rakstnieku prozas lasījumi. Sastāvs visnotaļ cienījams. Šis bija viens no retajiem pasākumiem, kurā patika praktiski viss: atmosfēra, dalībnieki, mūzika bez pārspīlējumiem un, kas īpaši svarīgi tādās reizēs, pasākuma vadītājs, kura lomā iejutās Eduards Liniņš. Pie lasījumu satura nekavēšos, grāmatas visiem jālasa pašiem. Viens ir skaidrs – šajā piektdienā žūrijai nebūs vienkārši izvēlēties labākos autorus, bet tādēļ jau tā ir žūrija.

Osvalds Zebris

Neticamā kārtā šoreiz nebija iemaldījies neviens no parastajiem pasākumu apmeklētājiem (PartyBomzis&Co). Tur pie vainas, acīmredzot, kāda kļūda apziņošanas sistēmā, jo vīns bija sagādāts. Toties pilnīgi koncentrējušies un visus lasījumus līdz galam noklausījās gan pie kāpnēm esošais Muskulmanis, gan blakus istabā stāvošā Daiļā Modele.

Viena lieta, par ko jāatvainojas, diemžēl neatceros vārdu tulkotāja Jāņa Krastiņa redaktorei, kura piedalījās lasījumos. Ceru, ka tuvākajā laikā to noskaidrošu un pievienošu attēlu aprakstā.

Papildināts. Pateicoties Dacei D. (minēšu, ka Dacei Deniņai), noskaidrojās arī redaktores vārds – Aija Lāce.

2 domas par “LaLiGaBa prozas lasījumi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.