Dziesmu svētki – noslēguma koncerts

Dziesmu_svetki_7074389

Dziesmas, dejas, krāsas, emocijas, smaidi – viss, kas visas nedēļas garumā bija pārpildījis pilsētu, savu kulmināciju, kā tam bija jābūt, sasniedza noslēguma koncertā. Par šo vakaru sajūsmas teksti ir visur; varu tikai pievienoties un nemēģināšu tos visus atkārtot – daudz labāki vārda meistari jau to ir paveikuši. Pakļaujoties organizatoru noteiktajiem fotografēšanas ierobežojumiem, šoreiz izbaudīju pasākumu bez uzmanību novērsošām nodarbēm. Bija līdz tikai mazais Olympus Pen, ar kuru neko nopietnu necerēju paveikt. Tas bija pat labi, jo šis ir notikums, kuru gribas baudīt, nevis domāt, no kāda skatupunkta “iemūžināt” to vai citu brīdi.

Šobrīd emocijas jau mazinājušās un varu apdomāt, kas atstāja lielāku,  kas mazāku iespaidu. Manuprāt emocionāli un vizuāli skaistākie svētki no visiem redzētajiem, kaut šoreiz izpalika fona projekcijas. Domāju, ka nevajadzēja, jo priekšplānā bija tas, kam jābūt – Dziesma. Kurai bija patiesi Lielā diena. Ja iedomātos pakašķēties, tad varbūt vienīgi par to, ka programma šķita pārāk izstiepta (6 stundas uz koka sola nestiprina patīkamās sajūtas), tomēr tā laikam jābūt, jo tas bija lielkoncerts. Bija doma pieminēt to, kas koncertā patika visvairāk, bet tad sapratu, ka patika pārāk daudz, pie tam tās sajūtas nemaz nav iespējams aprakstīt.

Pievienoju nelielu galeriju ar attēliem, kuri tapuši pārsvarā blakus estrādei (attēlos dominē tautu meitas – vai tas kaut ko varētu nozīmēt?) un īsti neatbilst tam, kas notika pašā koncertā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.