Jāņu ielīgošana Dzegužkalnā

Dzeguzkalns_6195789

Šogad, šķiet, Jāņus un dziesmu svētkus sagaida kā vēl nekad: gatavošanās un iesildīšanās, TV aktivitātes un dzīvie pasākumi, neiztrūkstošās reklāmas par katra ražotāja neaizvietojamo pienesumu svētku izdošanās nodrošināšanai (tikai tā alus dzeršana dziesmu svētkos…) – viss notiek jau ilgi pirms kas ir sācies. Droši vien pie vainas vēlais pavasaris, jo jau šķita, ka vasaras nebūs.

Ikgadējā Jāņu ielīgošana ir  tradicionāla, tā kā  nav nekas pārsteidzošs. Dažādās Latvijas un Rīgas vietās, parkos un uz pakalnos notiek skaisti un gaiši pasākumi. Vakar tāds bija no mūsu mājas netālajā Dzegužkalnā. Nepaspējām uz sākumu, tomēr sajūta bija jauka – Ilga Reizniece kopā ar Rīgas danču klubu vadīja Jāņu iedancošanu Dzegužkalna estrādē. Pielikumā daži fotoattēli.

Līdz Jāņiem vēl būs vairāki pasākumi šajā sakarā: šovakar Āgenskalnā, rītvakar Čiekurkalnā, bet parīt Grīziņkalnā. Bet šovakar tomēr vairāk velk uz Kalnciema kvartālu, kur solās būt jauks koncerts ar “Nepieradinātā folka orķestri” un Carrie Tree.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.