Jaunais Adobe Photoshop CC

Photoshop_CC_totem_5in_300ppi

Kopš šodienas (dienu ātrāk, kā solīts), pieejama jaunā Adobe Photoshop CC versija. CCCreative Cloud. Tas nozīmē, ka no šodienas jaunās programmatūras versijas būs pieejamas tikai nomai no Adobe mākoņu apcirkņiem. Daudziem, īpaši tiem, kuri lieto tikai Lightroom un Photoshop, šī ziņa var nebūt pārāk iepriecinoša, jo, nomājot tās kā atsevišķas programmas, tas izmaksā dārgāk kā šo licenču atjaunošana normālā veidā. Tomēr, kā lasīju Adobe pietuvinātos avotos (un samērā uzticamos), cik tālu tas attiecas uz fotogrāfiem kā šī jaukā komplekta lietotājiem, cenas piedāvājuma problēma tomēr tiks risināta un pēc pāris mēnešiem varētu parādīties kaut kas draudzīgāks. Jāpiezīmē, ka Lightroom 5 joprojām saglabājas pieejams arī kā iegādājama programma. Pie tam, Adobe ļaudis izlēmuši “mīkstināt” pārejas posmu, pagarinot termiņu (uz pagaidām nenoteiktu laiku) Photoshop CS6 versijas iegādei/atjaunošanai, kamēr tiks skaidrībā ar mākoņservisu.

Lejupielādēt izmēģinājuma versiju var šeit.

4 domas par “Jaunais Adobe Photoshop CC

  1. jā. viss ir labi, skaisti, ērti, bet! joprojām (man) nav skaidrības, kā rīkoties tiem lietotājiem (man), kuriem ir lēnais lauku internets -vai CC ir iespējama instalēšana datorā, vai darbināms tikai no “mākoņa” onlainā? P.S. šobrīd lietošanā CS 5.5

    1. Tam nav īpaša sakara ar internetu. Darbošanās jau saglabājas tāda pat kā līdz šim, tikai programmas instalācija un atjauninājumi jāielādē no mākoņa. Kā papildu ieguvums tiek piedāvāti 20GB glabāšanas vietas (individuālajiem lietotājiem) kā arī pieeja konsultatīvajiem pakalpojumiem, kas Latvijas gadījumā droši vien nav pārāk saistoši. Ja pirksi individuālo licenci kā privātpersona, tad to vari darīt tiešā veidā Adobe mājas lapā. Ja izvēlēsies pagaidām atjaunināt uz CS6 (no CS5.5 tas ir salīdzinoši lēti, ja plāno to izmantot vēl pāris gadu), varu palīdzēt ar iegādi, jo tas nav pērkams Adobe web-ā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.