Gada lielākais jaunums no Adobe

 

adobe-behance

Vakar/šonakt ASV kompānija Adobe paziņoja par jaunu stratēģisko pirkumu – pasaulē lielākā radošā sociālā tīkla Bēhance iegādi. Šajā gadījumā tas noteikti ir ieguvums visām pusēm: Adobe, Bēhance un arī abu šo servisu lietotājiem. Jo, līdzīgi kā Adobe darīja ar Typekit, kuru iegādājās pirms gada, saglabājot zināmu tās neatkarību un ļaujot attīstīt savus produktus, arī šajā gadījumā nenotiek milzīgas nekavējošas izmaiņas, bet drīzāk tiek piedāvātas papildu iespējas lietotājiem. Adobe šis pirkums ir svarīgs Creative Cloud atbalstam, kurš ir veidots kā tehnoloģiskā platforma dažādu nozaru radošo profesionāļu lietošanai, bet Bēhance ir sociālais tīkls portfolio veidošanai un sociālajai komunikācijai.

Pagaidām nav precīzu ziņu par to, kā turpinās darboties Bēhance maksas jeb Pro serviss. Iespējams, ka tas turpmāk tiks atcelts un šīs paplašinātās funkcijas būs pieejamas bez papildu maksas Creative Cloud lietotājiem.

Spriežot pēc lapā pieejamās informācijas, no Latvijas māksliniekiem un dizaineriem, Bēhance uz šo brīdi ir vairāk kā 320 lietotātji. Nav pārāk daudz, tomēr nevar apgalvot, ka tas nav pie mums pazīstams pakalpojums. Cik lietotāju ir Adobe Creative Cloud, informācija nav pieejama, tomēr domāju, ka skaits ir krietni mazāks. Tas tikai nozīmē, ka ir kur augt.

Adobe paziņojums par darījumu lasāms kompānijas blogā šeit.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.