DxO jaunais veidols

Nu jau pagājusi gadrīz nedēļa, kopš nākusi klajā jaunā DxO Optics Pro versija – pēc kārtas 8. Daudz patīkamu izmaiņu un jaunievedumu. Izmainīta darba virsma, nākuši klāt jauni rīki. Īpaša uzmanība pievērsta pārāk liela kontrasta un fotokameru matricām nepietiekamā dinamiskā diapazona dēļ pārāk tumšo un gaišo vietu detaļu atgūšanai, kā arī visu fotokameru tradicionālās problēmas – spilgto krāsu detaļu “saglābšanai”. Izskatās ka tas tiek veikts ļoti kvalitatīvi. Jau līdz šim pazīstamā DxO īpašība – dažādo objektīvu attēla kropļojumu novēršana, kā arī attēla asuma uzlabošana, šķiet, arī ieguvusi jaunas īpašības. Protams, kārtējā “partija” ar jauniem objektīviem un kamerām, kuras notestētas DxO laboratorijās. Piemēram no šodienas sarunas ar kādu kolēģi, kurš nesen iegādājās Canon 40mm “pankūkas” objektīvu – viņa vērtējums DxO sniegumam bija vairāk kā pozitīvs.

Ņemot vērā to, cik uzskatāms ir sagatavotais pieteikuma materiāls ražotāja mājas lapā, nemēģināšu vēl kaut ko īpaši daudz piebilst, vienkāršāk ir aplūkot to pašiem. Saite šeit.

Vēl varētu pieminēt arī jauno Capture One Pro 7 versiju, bet, tā kā to nelietoju, nevaru arī nekā īpaši komentēt.

onOne solītā oktobra beigās iznākošā 7. versija diemžēl vēl nav atnākusi, tā kā arī par to kometārus pagaidām nesniegšu, tomēr gaidu ar nepacietību. Spriežot pēc ziņas viņu mājas lapā, rīt tā tomēr būs pieejama.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.