Adobe Photoshop Elements un Premier Elements 11

Šonakt iznākusi jaunā versija Adobe lētā gala programmatūrām: Adobe Photoshop Elements un Premier Elements 11. Daudz jaunumu, pārstrādāta darba vide, klāt nākušas jaunas  funkcijas, kā arī papildinātas un uzlabotas esošās.

Par Premier Elements nemācēšu neko daudz pateikt, jo neesmu video cilvēks, tādēļ pagaidām pavisam īsi par Adobe Photoshop Elements 11.

Šī programma, kas jau tāpat bija labākais rīks šajā cenu kategorijā, ieguvusi papildu funkcionalitāti, vairāk piedomāts pie to lietotāju ērtībām, kuriem nav lielizmēra ekrānu. Pēc noklusējuma sagatavotā darba vide kļuvusi gaišāka, dominē vidēji un gaiši pelēkie toņi, tomēr to, protams, katrs var mainīt un pielāgot savām vēlmēm. Attēlu apstrādei, atbilstoši savai prasmju pakāpei, iespējams izvēlēties vienu no trīs apstrādes režīmiem: ātrs – Quick, ar padomu atbalstu – Guided un pieredzējušiem lietotājiem paredzētais Expert režīms. Tā kā programma vairāk paredzēta amatieru lietošanai, tajā ir daudz jau iepriekšsagatavotu efektu sev interesējošā efekta panākšanai. Ir iespēja importēt dažādus apstrādes efektus arī no fotogrāfiju portāliem vai blogiem, kuros tādi tiek piedāvāti. Protams, kā jau pierasts, ir arī dažādas jaunas sagataves savu fotogrāfiju noformēšanai.

Domājams, ka cena saglabāsies tajā pat līmenī, salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, kas nozīmē, ka abu programmu paketi varētu iegūt par aptuveni 100 latiem (cena internetā Latvijas teritorijai rādās € 147.60 ar PVN). Atsevišķi tās, šķiet, varētu maksāt kādus 65-70 latus (€ 98.40 ar PVN). Atjauninājumi attiecīgi maksā lētāk.

Vairāk informācijas par programmām, kā arī iespēja lejuplādēt izmēģinājuma versiju šeit (tālākā informācija gan angļu valodā) vai arī šajā vietā pat var mēģināt nopirkt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.