Izpriecas ar Macintosh

Jau ilgstoši gaisā jautās nepieciešamība paveikt kādu varoņdarbu ar esošajiem datoriem, kuriem pirmā jaunība jau aiz trejiem pakalniem. Vakar bija tā diena, kad situācija nobrieda līdz darīšanas līmenim, un diviem Macintosh datoriem tika nolemts pārstādīt atsevišķus orgānus. Sākotnējā iecere aprobežojās ar vecā kaluma cieto disku nomaiņu pret SSD brīnumiem meitiņas iMac un manam nu jau vairāk kā četrus gadus jaunajam MacBook-am. Sākumā viss bija smuki, iMac dati kopējās un varējām ķerties pie MacBook.

Un šeit iezīmējās lokāla mēroga katastrofa – kamēr notika “smadzeņu” pārstādīšanas operācija, atteicās darboties “sirds”, proti, mātes plate. Nelīdzēja ne lūgšanās ne čīkstēšana – ekrāns kā bija, tā palika melns.  Tā kā blakus atradās arī kopš vakardienas laimīgais jaunā MacBook Pro ar nepārspējamo Retina-s displeju īpašnieks N (kuru šoreiz dēļ iedzimtā latviskā bikluma pakautrēšos saukt īstajā vārdā), un kuram vecais dators uz to brīdi nešķita pārlieku nepieciešams, atradās iespēja izjaukt vēl kādu kastīti,  kā rezultā uz galda ieguvām nedaudz plašāku tehnikas klāstu.

Ap pusnakti Latvijas galvenais ābolu eksperts Hardijs jau bija izveidojis gluži jaunu datoru, kurš tiek lietots arī šī ieraksta veikšanai un iepriecina ar ņiprumu, par kādu varēju tikai cerēt. Tas nozīmē, ka vēl kādu laiku varēšu iztikt, nemēģinot iegādāties jaunu rotaļlietu.

Post scriptum.

Tikko saņēmu aizrādījumu no MacBook Pro + Retina īpašnieka, ka viņu sauc nevis N, bet NN. Ceru, ka tagad gan viss būs pareizi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.