TELE2 tiešais mārketings

 

Vakar (patiesības vārdā jāraksta, ka jau aizvakar, jo kultūrmasu pasākums ar Valmieras teātra apmeklējumu neļāva šo vakar nopublicēt) saņēmu pārsteigumu no TELE2. Negaidīti, bet patīkami. Cīņa par klientiem acīmredzami ir kļuvusi ļoti pamatīga. Pirms atvēršanas gan kādu brīdi bija bažas, vai tur nebūs ieslēpta kāda radioaktīva meteorīta atlūza.

Esmu LMT klients jau kopš tā dibināšanas un atceros, ka tajā laikā lietošanai noderīgs bija paliela izmēra Motorola izstrādājums, uz kura radiatora pēc 15 minūšu sarunas varēja cept olas. Toreiz tā bija vienīgā iespēja nepastarpināti sazināties ar ārvalstīm. Šobrīd situācija ir pilnīgi cita un LMT sen vairs nav vienīgais pakalpojumu piedāvātājs, tomēr līdz šim man nav bijis pamata mainīt šo iesīkstējušo ieradumu, jo LMT nosacījumi ir ļoti draudzīgi.

Tomēr man patiess prieks par jaukiem piedāvājumiem. Šis pārsteigums, kuru saņēmu, varētu sekmīgi piedalīties MAP-Antalis konkursā par labāko tiešā mārketinga materiālu (nezinu, vai gūtu panākumus arī pie LADC), jo izveidots ļoti godprātīgi: pārdomāts piedāvājums, kvalitatīvi materiāli un izpildījums, un pat kāds tūlītējs garšīgs labumiņš.

Ar šo gribējās padalīties, jo droši vien ne visi tādus saņems, bet kvalitatīvi darbi, kuru pēdējā laikā Latvijas reklāmā parādās tik maz, ir pelnījuši, lai par tiem uzzinātu. Varbūt arī citus klientus tas pamudinās pārdomāt un mēģināt veidot kaut ko klientus prom negrūdošu. Jo var gadīties, ka tas pat neizmaksā īpaši dārgāk, vienīgi prasa nedaudz vairāk cieņas pret sevi un saviem klientiem.

7 domas par “TELE2 tiešais mārketings

  1. Bildē izskatās, ka tur ir arī SIM/MicroSIM. Nebūs tak butaforija, vai tas ir kāds demo komplekts?
    Arī es esmu LMT klients kopš 1995. gada sākuma. Tas laikam drusku vēlāk, olu cepšanas opciju būšu palaidis garām. Man Tele2 pirms pāris mēnešiem atsūtīja baltu kubveida kastīti, kur iekšā bija greipfruts un vilinājumreklāmas.

    1. Tur ir pilnīgi reāla kartīte ar ne pārāk uzbarojošiem 2 latiem. Tomēr arī tas šķiet gluži patīkami, jo to pie vēlēšanās var turpināt lietot, izvēloties kādu nebūt ZZ komplektu.

  2. Varbūt der atcerēties kā indiāņus Amerikas kontinentā ar dažādiem spīdeklīšiem centās pakļaut. Vai tas mūsdienās vēl darbojas Āfrikā nezinu teikt – neesmu tur bijis, meteorītu neesmu redzējis, telefonšokolādi neesmu garšojis…

  3. Mani kāda DNB bankas valšķīga darbiniece par pieslēgšanos pensiju līmenim centās iekārdināt ar patrulu krūzīti, ….tiešām nožēlojams piedāvājums, salīdzinot ar šo…atteicos, bez šaubām…kaut Swedbanka nav piedāvājusi pat to!:)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.