Rīta prieks – 2. daļa

Pēc “Rīta prieka” publicēšanas, kas radīja nelielu jautrību sociālajā vidē, intereses pēc apskatīju statistiku par apmeklētājiem. Pārējie nešķiet īpaši interesanti, bet man patika apmeklējumu aktivitāte no divām vietām (kas liecina par zināmu interesi), kurās, visticamāk, līdz šim neviens pat nenojauta par manas dienasgrāmatas pastāvēšanu. Viena no tām – Hipotēku banka, bet otra Latvijas Pasts. Savādā kārtā neatradu SEB saites, bet, iespējams, viņi izmanto kādu citu servisu, piemēram, Lattelecom vai vēl ko.

Latvijas Pasta nemiers gluži saprotams, kaut nezinu, vai šoreiz viņi ir pie vainas

Hipotēku bankas interese izskatās lielāka, jo viņi, ielienot svešā maciņā, neko labu par sevi nevar pateikt. Te vietā kaut kas par sirdsapziņu un mierīgu gulēšanu…

 

Lai kā nebūtu, pagaidām atbildību par notikušo “neviens grupējums neuzņemas” :).

Ienāca prātā doma, ka varētu mēģināt šo kaut kā pavērst noderīgā virzienā, piemēram nosūtīt bankām alternatīvo piedāvājumu, ka atvērsim kontu tajā bankā, kura gribēs sadarboties un atbalstīt mūsu projektus finansiāli. Jo šī nav komercstruktūra, bet biedrība, kuras darbības un mērķu realizēšanai vienalga nepieciešams atrast finansējumu. Vienīgi šķiet, ka nekādu atsaucību no bankām negūsim un konkursu varēs slēgt kā neizdevušos, jo nebūs pieteicies neviens pretendents.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: