Rīta prieks

Šodien ir Annas diena. Katru gadu šajā datumā tas atkārtojas. Cik vien atceros, Annas dienā nekad nav lijis (vismaz tajās vietās, kur esmu tajā laikā atradies). Varbūt pēkšņi šodien būs citādi. Kaut nekas, izņemot laika prognozes, par to neliecina. Ārā mierīgs, silts laiks, vienā pusē aiz kokiem joprojām tiek turpināts pabeigt kārtējo rajona daudzstāveni, pļaviņā otrā pusē attīstītāju nolīgtie vīri mēģina izzāģēt dažus kokus, lai, gadījumā, ja izdodas atkal uzstartēt celtniecību, kaut kad varētu sākt būvēt iecerētās daudzstāvenes. Vienīgi bērnu dārzā pāri ielai pagaidām klusums, tur, gaidot jauno sezonu, segas un spilvenus izklapēt sāks tikai augustā.

Lai nu kā, stāsts ir par ko citu, kas dāvāja prieku. Šorīt pie brokastu galda runājām par to, ka vajadzētu ieiet Uzņēmumu reģistrā, lai saņemtu reģistrācijas apliecību kādai biedrībai, ko pieteicām pirms neilga laika. Tikai bija šaubas, vai būs jau piereģistrēta, jeb, kā tas dažkārt gadās, kaut kas izrādīsies nepareizi ar dokumentu noformēšanu. Manas šaubas izkliedēja pastkastīte, līdz kurai aizstaigāju pēc brokastīm. Atradu vēstuli no SEB bankas, kura nešaubījās, bet droši zināja. Zināja, ka ir piereģistrēts un zināja, ka tam noteikti nepieciešams arī jaunā kaujinieka komplekts cīņai uzņēmējdarbības džungļos.

Toties šaubījās Latvijas Pasta  nodaļas darbinieki, jo šādu saņēmēju mūsu adresē vēl nebija redzējuši. Tik ļoti šaubījās, ka pasvītroja adresi. Bet nezinu, kurš bija tas, kuram šaubas lika atvērt mums adresēto vēstuli vēl nepiegādātu. Jo tā atnāca atgriezta. Ne tikai atgriezta, bet arī papildināta ar alternatīvo piedāvājumu no Hipotēku bankas. Kas tas par mārketingu, kas ļauj uzsēsties uz astes savam konkurentam un, izmantojot tā resursus, mēģināt ieblēdīt savus pakalpojumus? Vai varbūt tā ir kāda nesaprotama sadarbības forma – SEB, zinot, cik Latvijas valstij grūti, mēģina tai palīdzēt, piestutējot draudzīgu plecu pasta izdevumu mazināšanai?

Jaunā uzņēmēja komplektu komplekts - divi vienā

Lai kā nebūtu, tagad zinu, ka droši varu doties pēc reģistrācijas dokumentiem, jo tie būs kārtībā:)! Priecīgu Annas dienu visiem!

5 domas par “Rīta prieks

  1. Liels paldies par informāciju un humora pilno attieksmi! Jāteic, ka veids, kādā saņēmāt mūsu sūtīto informāciju, mums bija nepatīkams pārsteigums. Mēs noskaidrosim, kā varēja rasties šāda situācija, un uzrakstīsim Jums. Atvainojamies par šo kuriozo sūtījuma veidu, tomēr priecāsimies, ja tas Jums netraucēs nopietni izvērtēt mūsu un mūsu sadarbības partneru piedāvājumus.
    Ar cieņu, Hipotēku banka

    1. Ar savu rakstu nedomāju, ka pēkšņi būtu jāvaino visu banku, tomēr kaut kas šajā loģistikas ķēdē šķiet nogājis greizi. Bet, kā jau rakstīju otrajā daļā, mēs patiešām izskatām iespējamās sadarbības formas (arī ar bankām). Tā kā biedrības darbības virzieni ir vairāki, katram finansētājam ir iespēja izvēlēties: kultūras mantojuma atbalsts vai līdzdalība mūsdienības izglītības attīstībā. Šī, protams, nav vieta, kur detalizēti par to rakstīt, tā kā, ja ir interese, varam tikties klātienē un par to parunāt.
      Un prieks, ka vismaz uzskatījāt par iespējamu reaģēt kaut cik pozitīvi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.