Nedēļas nogale “Viesistabā”

Parasti par lietām, kuras saistītas ar darbu, neko daudz nerakstu, bet šoreiz gribējās padalīties. Nedēļas pēdējās trīs dienas pavadījām palielā darba grupā Jēkaba kazarmu “Viesistabā”. Ļoti mājīga vieta ar jaukiem saimniekiem. Kaut darbs bija samērā atbildīgs, strādājot kopā ar filmēšanas grupu, guvu patiesu prieku par profesionālo sadarbību un pozitīvo gaisotni. Tika uzņemtas Brazīlijas firmas “Tramontina” reklāmas par ēdienu gatavošanas tēmu, paredzētas Krievijas tirgum, tādēļ arī pavārs tika izvēlēts no kāda Maskavas centra latīņamerikāņu restorāna. Arguments izvēlei visnotaļ pamācoša – Latvijas krievu pavāri it kā neprot runāt Krievijai derīgā krievu valodā. Aleksejs izrādījās profesionāls un sadarboties gatavs puisis bez liekām ambīcijām, tā kā arī tas palīdzēja procesa veiksmīgākai norisei.

Darba grupa Viesistabā
Filmēšanas grupa darbā. Daudz neuztraucos par nekārtību uz galda, jo darba procesā tā ir tikai normāla situācija.

 

Vakarā pēc darba beigām kopā ar Maskavas viesi nedaudz pastaigājām pa Vecrīgu un brīdi pasēdējām Doma laukumā. Mēģināju iejusties tūrista ādā un pabildēt kaut ko no apkārt redzamā.

Pie Mitrohina autobusa sākās muzikālais vakars. Meitene ar velosipēdu noklausījās vairākas dziesmas, pirms devās tālāk. Gluži labi varu viņu saprast, jo izpildījums bija kvalitatīvs.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.