Arī Latvijā var smuki

Pirms kāda laika nesmuki izteicos par pastētes fasētājiem, tādēļ tagad, lai izlīdzinātu slikto pēcgaršu, gribas pateikt arī kaut ko labu par Latvijā ražotām lietām. Pirms pāris dienām pie mājas piebrauca nepazīstams auto, no kura izkāpa puisis ar nu tāāādiem caurumiem/caurulēm ausīs(!!!), piezvanīja pie vārtiņiem un ļoti pieklājīgi sacīja, ka ir atvedis mums frotē dvieļus. Biju manāmi apmulsis, jo pasūtīt dvieļus, šķiet, būtu pēdējais, kas mums ienāktu prātā. Kamēr aplūkoju pavadzīmi, kurā bija ierakstīts gluži svešas sievietes vārds un kāda adrese kaut kur Jūrmalā, pusis draudzīgi sacīja, ka kāda sieviete viņam pasūtījusi vest šos dvieļus pie mums. Nolēmu aplūkot vedumu un biju patīkami pārsteigts – tie izskatījās ļoti glīti, vienīgi vārdiņi, kuri uz tiem bija uzšūti, nešķita atbilstoši, jo mums no tuviniekiem nevienu tā nesauc. Radās aizdomas, ka varētu būt notikusi kļūda un puisis  par katru cenu mēģina piegādāt mums kādam citam domātas lietas, nedodot iespēju īstajiem dāvanu saņēmējiem gūt prieku par skaistajiem dvieļiem. Pajautāju Sandrai, vai viņa neko nezina par tādām aktivitātēm un izrādījās, ka kaut kas uz mūsu mājas adresi tomēr ir pasūtīts. Ne gluži dvieļi, bet gan izšūti priekšauti Lienes žurnāla “Pie Galda” prezentācijas pasākumam. Pēc nelielas sarkšanas un taisnošanās puisis atnesa citu maisiņu, kurā atradās pasūtītās lietas. Patīkami pārsteidza tas, kā pasūtījums bija noformēts. Te nav runa par augsto mākslu vai izcilu dizaina paraugu, bet gan par cieņpilnu attieksmi pret klientu un savu darbu.

Pārdomāta audekla soma, kuras varēja nebūt, jo pēc būtības tas neko nemainītu. Bieži piegādes saņemam dažādos gadījuma rakstura maisos vai kastēs, jo tā ir lētāk. Šajā gadījumā ši Rembates pagasta zemnieku saimniecība ar nosaukumu “Zarumi” (tagad es viņus reklamēju un daru to no brīva prāta, jo priecājos, ka kādam nav vienalga, kā viņš izskatās), izmanto pašu šūtas audekla somas. Kas interesanti, uz maisa nav izgatavotāju reklāmas, vienīgi mīlīgi panaivs tekstiņš ar stilizētām magonēm.

Pats priekšauts patiesībā arī ir kvalitatīvi izgatavots, tomēr pilnvērtīgu tā attēlu nevaru uzrādīt, jo iesaiņojumu ārā nejaucu.

Un patiesībā arī cena bija vairāk kā draudzīga, tā kā, ja nepieciešams uzdāvināt kādam kaut ko atšķirīgu, šī varētu būt viena no izvēlēm.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.