Nobalsots!

Šoreiz nobalsojām paplašinātā sastāvā, arī meitiņa šogad ieguva šīs ekskluzīvās tiesības. Braucām uz Tērveti, lai šai skaistajā dienā apvienotu lietderīgo ar patīkamo, bet pa ceļam Zaļeniekos sapratām, ka arī tur ir ļoti ērta iespēja paveikt procesu.

Un vilšanās nebija! Ļoti jaukas dāmas pie reģistrācijas, gandrīz neviena cilvēka (kā sapratu no reģistrētājas, man bija 675. numurs, kas nozīmē, ka liela daļa apzinīgo cilvēku jau bija realizējuši savas pilsoņa tiesības un turpināja strādāt lauku/dārzu darbus) un operatīva apkalpošana.

Tā kā par godu pirmajam balsojumam ne neļķi, ne arī Brežņeva “Malaja zemļa” šajā iecirknī mums izblēdīt neizdevās, tad gandarījumam vismaz saņēmu atļauju nofotografēt meitiņu pirmās balsošanas reizē.

Pēc tam spirgta rudens pastaiga pa Tērvetes mežu un tradicionālā noslēguma pasēdēšana Brigaderes muzeja kafejnīcā ar “Sprīdīšu” saimnieci.

Šeit arī viena bildīte no upītes pie “Sprīdīšu” mājām.

Tagad tā izskatās gluži rāma, bet pie iepriekšējās vētras bija pamanījusies salauzt un ieskalot upē gājēju tiltiņu, kuru joprojām nav izdevies atvilkt līdz krastam un atjaunot.

Laikam esmu naivs, bet pēc vēlēšanām tomēr iestājās gandarījuma sajūta, ka izdarīts kaut kas derīgs. Un tā ir pārliecība, kuru tik vienkārši nemainīšu! Skatoties šovakar dažādās televīzijās balsošanas rezultātu apspriešanu, vienalga ir sajūta, ka bija vērts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.