Etiķkoks

Mums dārzā aug etiķkoks. Neticami skaists, pie tam arī ārkārtīgi ražīgs. Tam visapkārt katru gadu izaug vesela audze ar bērniem, kurus labprāt atdotu kādam, kuram ir vēlēšanās iegūt savā dārzā ko līdzīgu. Ja paskatās uz to šajā karstajā vasaras laikā, rodas sajūta, ka atrodies kādā dienvidu zemē. Rudenī tas kļūst koši daudzkrāsains, bet ziedu vālītes pat ziemā saglabā krāsu.

6 domas par “Etiķkoks

 1. Sveiks, Valdi! Ļoti, ļoti gribētu tādu! 🙂
  Nevaru atrast Tavus kontaktus, kā lai sazinās? Atsūti, lūdzu, uz kaspars @ mendo.lv
  Jau iepriekš pateicos!

 2. Sveiks, Valdi!
  Mans vīrs Kaspars no Tevis paņēma etiķkokus, mēs tos tajā pašā vakarā iestādījām un kārtīgi salējām. Bet tie jau nākošaja rītā stipri savīta, un par spīti mūsu pūliņiem tādi savītuši arī stāv:( Mums dikti žēl un gribas viņus glābt:) Lūdzu, padalies pieredzē – varbūt vajadzēja kaut kā īpaši sagatavot augsni vai apgriezt stublājus?

  Jau iepriekš paldies!
  Elīna

  1. Par lapām, manuprāt, nevajag uztraukties, tās var vispār ignorēt, jo skaidrs, ka barības vielu trūkums un kastums dara savu. Svarīgāk, lai tas iesakņojas un var skatīties uz pavasari. Pajautāšu vēl draudzīgajiem dārzniekiem, ko viņi par to saka, vai ir kā īpaši jāizdarās.

 3. Vai variet pastāstīt, kāpēc manam etiķokam neveidojas krāsainas vālītes. Kociņš aug vareni, vasarā parādās zaļas vālītes, bet to ziedu aizmetnīši visi nobirst, paliek sausa astīte. Ziemā tā ir trausla un nolūzt. Lūdzu, rakstiet uz manu e-pastu! Būšu pateicīga par atbildi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.