Latvija – ķirurgu zeme

Tāda sajūta mani nepamet jau kādu laiku. Visās malās griež visi, kas tiek pie griešanas, bet tie, kuri netiek, par to cītīgi runā…

……………………………………………………………………………………………….

Pārējo tekstu, ko vakar naktī ierakstīju, šodien izmetu, jo izlēmu nekultivēt negatīvismu, kura jau tāpat visapkārt ir vairāk kā pietiekami. Jāmēģina raudzīties uz lietām pozitīvāk! Tādēļ savā virtuālajā grāmatā turpmāk mēģināšu pieturēties pie optimistiska vai vismaz humoristiska skatījuma.

Maza ilustrācija par Latvijas ekonomikas ķirurgu darbarīka tēmu, ko pārstāv Trikātas kalēja Kriša darinātais sēņu nazītis. Maziņš, nevainīgs un ne pārāk bīstams:)!

4 domas par “Latvija – ķirurgu zeme

  1. Ja jau izdzēsi, tad laikam tā vajadzēja. Bet neatteiktos arī paklausīties klātienē.

    P.S. Prieks ka Andri Eglīti pierunājāt kursus palasīt. Pirmā lekcija bija ~ tas ko gaidīju

    1. Arī mums pašiem patiess prieks, jo domāju, ka tas ir viens no Latvijas gaišajiem cilvēkiem, ar ko ir jauki satikties, pat ja tā būtu tikai parunāšanās, nerunājot par iespēju mācīties. Lai cik daudz katrs jau zina, allaž ir interesanti redzēt citādu domāšanu un skatīšanos uz lietām, kā arī vienmēr var iegūt jaunas atziņas no citu pieredzes. Domāju, ka klātienes mācību process kā tāds ir ļoti bagātinošs ne vien caur izcilu meistaru pasniedzēja lomā, bet arī sniedz iespēju iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses. Un nekad nevar zināt, kā dzīvē iegriežas lietas. Bieži vien pat no gluži triviāliem pasākumiem izveidojas interesanti sadarbības projekti vai vienkārši draudzīgas attiecības (ar šo gan nedomāju neko divdomīgu:)).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.